Marysia zagrała w Mistrzostwach Polski do lat 10

    W Sielpii Wielkiej (3-11.03.2023) zakończyły się Mistrzostwa Polski Młodzików do lat 10, w których zagrała nasza zawodniczka Marysia Mazurek.  Dla Marysi był to debiut na Mistrzostwach Polski. Zagrała 9 partii z bardziej doświadczonymi przeciwniczkami i łącznie uzyskała 5 punktów na 9 możliwych.  Ukończyła zawody na miejscu 22 wśród 64 startujących zawodniczek, a w swoim roczniku 2014 zajęła miejsce 9.  Marysia ciężko pracowała na swój wynik, spędzała godziny na przygotowaniach i analizach partii oraz na samej grze.  Zawody były do lat 10, a Marysia grała jako 9-latka, czyli za rok będzie grała w tej samej grupie wiekowej. Trzymamy kciuki za dalszy rozwój naszej zawodniczki.

     

    © 2016 Gminny Klub Szachowy Solny Grzybowo. Projekt by JoomShaper