Występ Julii na Mistrzostwach Świata

  W dniach 8-19 listopada 2012r. w Mariborze w Słowenii rozgrywane były Mistrzostwa Świata Juniorów w szachach klasycznych W zawodach łącznie wzięło udział blisko 1600 zawodników. Wśród 27 zawodników reprezentantów naszego kraju dobry występ zanotowała zawodniczka naszego klubu Julia Antolak w grupie dziewcząt do  lat 12.  Julia zdobyła w 11 partiach 7 punktów ( 6 razy wygrała, 3 razy przegrała i  zanotowała 2 remisy).
  Z takim wynikiem  nasza zawodniczka zajęła 24 miejsce wśród 127 dziewcząt startujących w tej  grupie.
  Przed turniejem Julia ze swoim rankingiem rozstawiona była z 35 numerem startowym, a plasując się o 11 miejsc wyżej debiut w Mistrzostwach Świata  uznać trzeba za udany. Julia poprawiła również swój ranking  ELO o 10 punktów.

  Jedyny medal dla Polski w grupie chłopców do lat 18 zdobył niezawodny Dariusz Świercz - gratulacje.

  Pełne wyniki zawodów w grupie D12 >>>> kliknij tu

  Poniżej wyniki jakie osiągnęli reprezentanci Polski:
  © 2016 Gminny Klub Szachowy Solny Grzybowo. Projekt by JoomShaper