Coffeedesk Mistrzostwa Gminy Kołobrzeg Szkół 2024 I turniej

  Dzięki uprzejmości i nieocenionej pomocy Firmy CoffeeDesk oraz Gminy Kołobrzeg  mamy przyjemność po raz trzeci zainaugurować cykl turniejów o Mistrzostwo Gminy Kołobrzeg Szkół Podstawowych. W Gościnnych murach Centrum Turystyki i Rekreacji Wodnej w Dźwirzynie rozegraliśmy w  sobotę 24 lutego 2024r. pierwszy z nich. Na starcie stanęło 34 zawodników reprezentujących kluby z terenu Województwa Zachodniopomorskiego. Rywalizowano na dystansie dziewięciu rund, gdzie każdy z zawodników dysponował czasem dwunastu minut plus trzech sekund za każde wykonane posunięcie na partię.

  Po zaciętej walce wyłoniono zwycięzców w poszczególnych kategoriach:

  Klasy IV-VIII chłopcy

  1.Wojciech Cirin

  2.Adam Szczygielski

  3.Mateusz Kiniowski

  Klasy IV-VIII dziewczęta

  1. Hanna Pawlik

  Klasy I-III chłopcy

  1.Tymoteusz Rojkowski

  2.Piotr Werema

  3. Antoni Ratajczyk

  Klasy I-III dziewczęta:

  1.Martyna Sakwa

  2.Wiktoria Rzeszotek

  3.Armine Karapetyan

  Przedszkolaki:

  1.Emilia Pawlik

  2.Aniela Ćwik

  3.Hanna Sakwa

  Turniej przebiegał w miłej i sportowej atmosferze. Zawodnicy bardzo bojowo podchodzili do rozgrywanych partii, oraz prezentowali swoim zachowaniem postawę fair play. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami i upominkami.

  Organizatorzy dziękują rodzicom zawodników za pomoc w sprawach organizacyjnych, oprawę fotograficzną, przygotowanie dyplomów i medali, a także przygotowanie bufetu dla uczestników. Zapraszamy na kolejne turnieje eliminacyjne, o terminie których poinformujemy na naszych mediach społecznościowych.

  © 2016 Gminny Klub Szachowy Solny Grzybowo. Projekt by JoomShaper