Wiosna z Szachami - trójka naszych w pierwszej 10-cze w Szczecinie

W niedzielę 12 kwietnia 2015 r.  Dom Kultury "Wspólny Dom" w Szczecinie był gospodarzem turnieju szachowego  z cyklu „ 4 Pory Roku - Wiosna z szachami”. Organizowany przez KSz GRYF Szczecin turniej te przyciąga prawdziwą „śmietankę” szachistów min. z uwagi na nagrody  fundowane przez miejscowego dewelopera, pana Lesława Siemaszko, wielkiego miłośnika szachów.
    Bardzo dobrze wśród bardzo doświadczonych i utytułowanych szachistów radziła sobie czwórka juniorów Solnego Grzybowo: Julia Antolak, Kacper Karwowski, Maciej Kowalski i Miłosz Rogala.

Wśród 49 zawodników startujących  w najsilniejszym turnieju Open trójka z naszych uplasowała się w pierwszej 10-tce turnieju. Tuż za podium na czwartym miejscu z dorobkiem 6,5 pkt. zakończył turniej Kacper Karwowski. Miejsce dziewiąte z 6 punktami zajął Maciej Kowalski, a dziesiąta z takim samy dorobkiem punktowym była Julia Antolak - najlepsza z Pań w  turnieju.
    Nasz najmłodszy reprezentant Miłosz Rogala  także zagrał dobrze zdobywając w tej silnej stawce 4,5 punktu uplasował się na 26 pozycji.