7 turniej Grand Prix w Koszalinie

Doskonały występ zanotowali nasi zawodnicy w 7 turnieju Grand Prix Pomorza w Szachach, który odbył się 28.10.2007r. w Koszalinie. W turnieju C - juniorów pierwsze miejsce zdobyła Julia Antolak (8 punktów w 9 partiach), która w pokonanym polu zostawiła ponad 20 bardzo mocnych zawodników z Koszalina i Słupska. Warto podkreślić, że niespełna 8 letnia Julia była jednym z najmłodszych uczestników turnieju w którym mogą występować dzieci do lat 12. Julia potwierdziła tym samy wysoką formę i udowodniła, że zwycięstwo w 6 turnieju GP sprzed 3 tygodni nie było przypadkowe. Zwyciężczyni w nagrodę otrzymała kolejny puchar, oraz kosmetyki firmy Oriflame, która była sponsorem turnieju. Doskonałe trzecie miejsce w tym samym turnieju z 6 punktami zdobył Maciej Wącior. W najmocniejszym turnieju A, gdzie spotykają się utytułowani zawodnicy Pomorza, doskonale zagrał nasz junior 11 letni Kuba Gabryjałowicz, który zdobył 4 punkty (to jego najlepszy wynik w tak mocnym gronie) i zdobył nagrodę w swojej kategorii rankingowej.